Zájezdy

Kompletní nabídku našich aktuálně vypsaných zájezdů a možnost přihlášení najdete na webu eichlerbus.cz.
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Několikrát do roka se s námi můžete vydat na vícedenní poznávací zájezd do více i méně známých destinací po celé Evropě. Společně objevujeme přírodní krásy Skandinávie, rozmanitou kulturu Francie či impozantní historické památky Itálie. Vybraný okruh objíždíme luxusním autobusem v doprovodu zkušeného průvodce a spolehlivého řidiče. V posledních letech se do samotných destinací přepravujeme také letadlem, což nám poskytuje větší pohodlí a zejména úsporu času.  Dále pořádáme také zájezdy jednodenní. Každoročně jsou to adventní zájezdy do vánočně laděných metropolí sousedních zemí, lyžování v rakouských horských střediscích, nebo jarní rodinné výlety do Legolandu, Tropical Islandu, německého technického muzea apod. Seznam aktuálně vypsaných poznávacích zájezdů naleznete zde.
TERMÁLNÍ LÁZNĚ HARKÁNY
Od dubna do září s námi můžete cestovat také za odpočinkem. Každý pátek vyrážíme do maďarských termálních lázní Harkány a v sobotu zase zpět. Termální lázně Harkány patří k těm nejpopulárnějším v Maďarsku zejména proto, že tamnější voda má vysoce léčivé účinky při onemocnění kloubů (revmatoidní artritida) a kožních chorob (lupénka, ekzém). Lázeňská voda obsahuje mnoho minerálů, ale především nejvíce síry v celém Maďarsku. Navíc jsou všechny léčivé bazény večer vypuštěny a čerstvou vodou opět napuštěny na další den, můžete tak očekávat ty nejvyšší účinky každý den. Harkány už nejsou zdaleka jen lázně,díky několika volnočasovým bazénům, tobogánům a brouzdališť pro nejmenší, zde najde vyžití celá rodina. Nemluvě o všudypřítomným pochutinám maďarské kuchyně. Nabízíme několik variant pobytu, od plně vybavených apartmánů po čtyřhvězdičkové hotely. Možné je také zakoupení pouze samostatné jízdenky autobusem. Kompletní nabídku naleznete zde.
VLASTNECKÉ VÝLETY PO KRÁSÁCH ČR
Česká Republika je plná krásných míst, které objíždíme v rámci vlasteneckých výletů. Aktuální seznam naleznete zde.
kontaktní údaje
EichlerBUS s.r.o.
Zahradní 314,
257 26 Divišov, Česká republika

IČO: 27442667, DIČ: CZ27442667

Provozovna: ul. Benešovská 45, Divišov 257 26

Společnost je registrována v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 112822. Společnost je registrována u příslušného finančního úřadu jako plátce daně z přidané hodnoty.

Kariéra

Budujte s námi dobré jméno autobusové dopravy v rodinné firmě s dlouholetou tradicí. Kvalitních zaměstnanců si vážíme, proto jim poskytujeme ty nejlepší pracovní podmínky. Lidský přístup, stabilní zázemí, odpovídající platové ohodnocení, pravidelná školení, pracovní oblečení nebo slevy na našich zájezdech pro celou rodinu.

Facebook Pagelike Widget